AMA40DR5-120033Y | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 2721-AMA40DR5-120033Y-ND |
Produsent | aimtec |
Produsentens produktnummer | AMA40DR5-120033Y |
Beskrivelse | 90~264VAC 12VAC 3.34A 40W |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 12V 40 W AC/DC Ekstern Skrivebord Adapter Ledning (selges separat) Inngang |
Datablad | Datablad |
Kategori | Effekt (watt) 40 W |
Produsent aimtec | Strømforbruk uten belastning 100mW |
Serie | Polarisering Positiv i midten |
Emballasje Kasse | Bruksområder ITE (kommersiell) |
Delestatus Aktiv | Effektivitet 0,87 |
Region-bruk Internasjonal | Driftstemperatur 0°C – 40°C |
Skjema Skrivebord | Utgangskontakt 2,5mm I.D. x 5,5mm Y.D. x 9,5mm hunn |
Inngangstype Ledning (selges separat) | Størrelse/dimensjon 4,37" L x 2,05" B x 1,26" H (111,0mm x 52,0mm x 32,0mm) |
Spenning - inngang 90 – 264VAC | Godkjenningsbyrå CE, cULus, FCC, UKCA |
Utgangsspenning 12V | Standardnummer 62368-1 |
Strøm - utgang (maks) 3,34A | Vekt 0,359 lb (163,00 g) |