AMA150DWI-240062GY | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 2721-AMA150DWI-240062GY-ND |
Produsent | aimtec |
Produsentens produktnummer | AMA150DWI-240062GY |
Beskrivelse | AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 24V 150 W AC/DC Ekstern Bordversjon (klasse II) Adapter Ledning (selges separat) Inngang |
Datablad | Datablad |
Kategori | Effekt (watt) 150 W |
Produsent aimtec | Bruksområder ITE (kommersiell) |
Serie | Effektivitet 93% |
Emballasje Kasse | Driftstemperatur -30°C – 70°C |
Delestatus Aktiv | Utgangskontakt Avisolert, Fortinnet trådtilkoblinger |
Skjema Bordversjon (klasse II) | Ledningslengde 59" (1,50m) |
Inngangstype Ledning (selges separat) | Inngangskontakt IEC 320-C14 |
Spenning - inngang 85 – 264VAC | Godkjenningsbyrå CE, cUL, UL |
Utgangsspenning 24V | Standardnummer 62368-1 |
Strøm - utgang (maks) 6,25A | Vekt 1,301 lb (590,0 g) |