AMA40DR5-120033Y
DigiKeys produktnummer
2721-AMA40DR5-120033Y-ND
Produsent
aimtec
Produsentens produktnummer
AMA40DR5-120033Y
Beskrivelse
90~264VAC 12VAC 3.34A 40W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12V 40 W AC/DC Ekstern Skrivebord Adapter Ledning (selges separat) Inngang
Kategori
Effekt (watt)
40 W
Produsent
aimtec
Strømforbruk uten belastning
100mW
Serie
Polarisering
Positiv i midten
Emballasje
Kasse
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
0,87
Region-bruk
Internasjonal
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Skjema
Skrivebord
Utgangskontakt
2,5mm I.D. x 5,5mm Y.D. x 9,5mm hunn
Inngangstype
Ledning (selges separat)
Størrelse/dimensjon
4,37" L x 2,05" B x 1,26" H (111,0mm x 52,0mm x 32,0mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CE, cULus, FCC, UKCA
Utgangsspenning
12V
Standardnummer
Strøm - utgang (maks)
3,34A