AMA150DWI-240062GY
DigiKeys produktnummer
2721-AMA150DWI-240062GY-ND
Produsent
aimtec
Produsentens produktnummer
AMA150DWI-240062GY
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
24V 150 W AC/DC Ekstern Bordversjon (klasse II) Adapter Ledning (selges separat) Inngang
Kategori
Effekt (watt)
150 W
Produsent
aimtec
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Effektivitet
93%
Emballasje
Kasse
Driftstemperatur
-30°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Utgangskontakt
Avisolert, Fortinnet trådtilkoblinger
Skjema
Bordversjon (klasse II)
Ledningslengde
59" (1,50m)
Inngangstype
Ledning (selges separat)
Inngangskontakt
IEC 320-C14
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CE, cUL, UL
Utgangsspenning
24V
Standardnummer
Strøm - utgang (maks)
6,25A