2201/24YL-100
DigiKeys produktnummer
2201/24YL-100-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
2201/24YL-100
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG 150V YW 100'
Detaljert beskrivelse
24 AWG Koblingstråd Ledning 19/36 Gul 600V 100,0' (30,5m)
Kategori
Mantel (isolering) diameter
0,046" (1,17mm)
Produsent
Mantel (isolering) tykkelse
0,010" (0,25mm)
Spenning (V)
600V
Driftstemperatur
-55°C – 105°C