2201/24GR-100
DigiKeys produktnummer
2201/24GR-100-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
2201/24GR-100
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG GRN 100'
Detaljert beskrivelse
24 AWG Koblingstråd Ledning 19/36 Grønn 600V 100,0' (30,5m)
Kategori
Mantel (isolering) diameter
0,046" (1,17mm)
Produsent
Mantel (isolering) tykkelse
0,010" (0,25mm)
Spenning (V)
600V
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Kabeltype
Mantelfarge
Trådtykkelse
Klassifiseringer
UL-type 1429
Leder, tvunnet
19/36
Funksjoner
Slitefast
Ledermateriale
Godkjenning
MIL-W-16878 Type B
Mantel (isolering) materiale
Baseproduktnummer
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
På lager: 0
Kontroller leveringstid
Be om lagervarsel
Spole
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 285,34000kr 285,34
2kr 271,72500kr 543,45
3kr 264,00667kr 792,02
5kr 254,55800kr 1 272,79
7kr 248,49000kr 1 739,43
10kr 242,19900kr 2 421,99
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG BLACK 100'
På lager: 2
HOOK-UP STRND 24AWG RED 100'
HOOK-UP STRND 24AWG 150V YW 100'