767163104GPTR13 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
CTS Resistor Products
På lager: 0
Datablad
100k Ohm ±2% 200mW Kraft per element Isolert 8 Motstandsnettverk, matriser ±100ppm/°C 16-SOIC (0,220", 5,59mm bredde)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
767163104GPTR13
DigiKeys produktnummer
767163104GPTR13-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
767163104GPTR13
Beskrivelse
RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16SOIC
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Antall pinner
16
Produsent
CTS Resistor Products
Effekt per element
200mW
Serie
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Kretstype
Isolert
Kapsling
16-SOIC (0,220", 5,59mm bredde)
Motstand (Ohm)
100k
Størrelse/dimensjon
0,440" L x 0,220" B (11,18mm x 5,59mm)
Toleranse
±2%
Høyde - sittende (maks)
0,093" (2,36mm)