767163104GP
DigiKeys produktnummer
767-163-R100KP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
767163104GP
Beskrivelse
RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16SOIC
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100k Ohm ±2% 200mW Kraft per element Isolert 8 Motstandsnettverk matriser ±100ppm/°C 16-SOIC (0,220", 5,59mm bredde)
Kategori
Antall pinner
16
Produsent
CTS Resistor Products
Effekt per element
200mW
Serie
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Emballasje
Rør
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Kretstype
Isolert
Kapsling
16-SOIC (0,220", 5,59mm bredde)
Motstand (Ohm)
100k
Størrelse/dimensjon
0,440" L x 0,220" B (11,18mm x 5,59mm)
Toleranse
±2%
Høyde - sittende (maks)
0,093" (2,36mm)