PBA50F-12-N er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Cosel USA, Inc.
På lager: 0
Datablad
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 85 – 264VAC Inngang
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PBA50F-12-N
DigiKeys produktnummer
1776-1495-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PBA50F-12-N
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 50W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PBA50F-12-N Modeller
Kategori
Strøm - utgang 1
4.3 A
Produsent
Effekt (watt)
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Boks
Effektivitet
82%
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Funksjoner
Kan brukes med DC-inngang, Universalinngang
Type
Kapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Godkjenningsbyrå
CE, cURus, TUV
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Minimum last som kreves
Ingen
Spenning - utgang 1
12V