PDA50F-12-N
DigiKeys produktnummer
1776-PDA50F-12-N-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PDA50F-12-N
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 50W
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 85 – 264VAC Inngang
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Boks
Effektivitet
85%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Kapslet
Funksjoner
Justerbar utgang, PFC, Universalinngang
Antall utganger
1
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
4,72" L x 3,23" B x 1,36" H (119,9mm x 82,0mm x 34,5mm)
Spenning - utgang 1
12V
Godkjenningsbyrå
CE, cURus, DEMKO, UKCA
Strøm - utgang 1
4.3 A