DGH506Q2R7 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
På lager: 64
Datablad
50 F (EDLC) superkondensatorer 2.7 V Radial, Boks 15mOhm ved 1kHz 1500 Hrs ved 85°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DGH506Q2R7
DigiKeys produktnummer
338-DGH506Q2R7-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DGH506Q2R7
Beskrivelse
CAPACITOR 50F -10%, +30% 2.7V TH
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DGH506Q2R7 Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
1500 Hrs ved 85°C
Kapsling
Radial, Boks
Tilkoblingsmellomrom
0,295" (7,50mm)
Kapasitans
50 F
Størrelse/dimensjon
0,709" dia (18,00mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
1,654" (42,00mm)
Nominell spenning
2.7 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
15mOhm ved 1kHz