ADCR-X02R7SA506Q
DigiKeys produktnummer
535-ADCR-X02R7SA506Q-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ADCR-X02R7SA506Q
Beskrivelse
CAP 50F 2.7V THROUGH HOLE
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 F (EDLC) superkondensatorer 2.7 V Radial, Boks 24mOhm
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
24mOhm
Produsent
Abracon LLC
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,295" (7,50mm)
Kapasitans
50 F
Størrelse/dimensjon
0,709" dia (18,00mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
1,654" (42,00mm)
Nominell spenning
2.7 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C