24291-31SG-300 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Datablad
Bilde for 24291-31SG-300 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
24291-31SG-300
DigiKeys produktnummer
24291-31SG-300-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
24291-31SG-300
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 31POS GOLD SLDR
Detaljert beskrivelse
31 Flerpolet rundkontakt Stikkontakt, Hunnkontakter Loddetinn
EDA-/CAD-modeller
24291-31SG-300 Modeller
Nominell strøm (AMP)
2,3A
Nominell spenning
600V
Driftstemperatur
-40°C – 115°C