23280-31PG-350
DigiKeys produktnummer
23280-31PG-350-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
23280-31PG-350
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
31 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Klemforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
23280-31PG-350 Modeller
Kategori
Kontaktoverflate - paring
Gull
Produsent
Farge
Svart
Serie
IP-systemet (kapslingsgrad)
Vanntett
Emballasje
Bulk
Funksjoner
Kontakthus, Kabelklemme
Delestatus
Aktiv
Skjerming
Kontakttype
Nominell strøm (AMP)
2,3A
Antall posisjoner
31
Nominell spenning
600V
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Kabelåpning
0,510" – 0,560" (12,95mm – 14,22mm)
Terminaler
Klemforbindelse
Driftstemperatur
-40°C – 115°C