DCT-25FM-KIT
DCT-25FM-KIT
DCT-25FM-KIT
DigiKeys produktnummer
5412-DCT-25FM-KIT-ND
Produsent
CompuCablePlusUSA
Produsentens produktnummer
DCT-25FM-KIT
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS CRIMP
Produsentens standard leveringstid
1 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
25 posisjon D-Sub Stikkontakt, Hunnkontakter tilkobling
Emballasje
Pose
Kontakttype
Stikkontakt, Hunnkontakter
Nominell strøm (AMP)
3A
Trådtykkelse
22 AWG