DCT-15HFMA-KIT
DCT-15HFMA-KIT
DCT-15HFMA-KIT
DigiKeys produktnummer
4771-DCT-15HFMA-KIT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DCT-15HFMA-KIT
Beskrivelse
CONN D-SUB HD RCPT 15POS CRIMP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 posisjon D-Sub, Høy tetthet Stikkontakt, Hunnkontakter tilkobling
Kontakttype
Stikkontakt, Hunnkontakter
Antall rader
3
Nominell strøm (AMP)
3A
Mantelstørrelse, kontaktlayout
1 (DE, E) Høy tetthet
Trådtykkelse
22 AWG