CZRW55C30-G er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Comchip Technology
På lager: 0
Datablad
Dioder – Zener 30 V 500 mW ±7% Overflatemontering SOD-123
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
CZRW55C30-G
DigiKeys produktnummer
CZRW55C30-G-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
CZRW55C30-G
Beskrivelse
DIODE ZENER 30V 500MW SOD123
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CZRW55C30-G Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 21 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Delestatus
Utdatert
Toleranse
±7%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-123
Effekt - maks
500 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
80 Ohms