BZT52C30-HF
DigiKeys produktnummer
641-BZT52C30-HFTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C30-HF
Beskrivelse
DIODE ZENER 30V 500MW SOD123
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 30 V 500 mW ±5% Overflatemontering SOD-123
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 21 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-123
Effekt - maks
500 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
80 Ohms