CPDQC3V3T-HF er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
onsemi
På lager: 119 979
Datablad
6,2V Klemme 17A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering 0402C/SOD-923F
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
CPDQC3V3T-HF
DigiKeys produktnummer
641-1893-2-ND - Tape og spole (TR)
641-1893-1-ND - Båndavsnitt (CT)
641-1893-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CPDQC3V3T-HF
Beskrivelse
TVS DIODE 3.3VWM 6.2VC 0402C
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Effekt - toppuls
180W
Produsent
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Kapasitans ved frekvens
20pF ved 1MHz
Type
Zener
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Toveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
3,3V (maks)
Kapsling
0402 (1006 metrisk)
Spenning - gjennomslag (min)
3,6V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
6,2V
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
17A (8/20µs)