CDBB2100-G
DigiKeys produktnummer
641-1109-2-ND - Tape og spole (TR)
641-1109-1-ND - Båndavsnitt (CT)
641-1109-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CDBB2100-G
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AA
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 100 V 2A Overflatemontering DO-214AA (SMB)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CDBB2100-G Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
500 µA @ 100 V
Leverandørens enhetsforpakning
DO-214AA (SMB)
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 125°C
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
2A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
850 mV @ 2 A