TC2117-3.3VDBTR
DigiKeys produktnummer
TC2117-3.3VDBTR-ND - Tape og spole (TR)
TC2117-3.3VDBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
TC2117-3.3VDBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TC2117-3.3VDBTR
Beskrivelse
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-3
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 800mA SOT-223-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TC2117-3.3VDBTR Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
130 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (1kHz)
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Spenning - inngang (maks)
6V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223-3
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
1.2V ved 800mA