1203A4CQEA
DigiKeys produktnummer
2449-1203A4CQEA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
1203A4CQEA
Beskrivelse
SWITCH SLIDE DPDT 5A 120V
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skyvebrytere DPDT Gjennomgående hull
Kategori
Aktuatortype
Standard
Produsent
CIT Relay and Switch
Aktuatorlengde
3,60mm
Serie
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Emballasje
Pose
Kontaktoverflate (finish)
Sølv
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Krets
DPDT
Termineringsstil
PC-pinne
Kontakttidtaking
Ikke spesifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Bryterfunksjon
På-av-på
Aktuatormateriale
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Nominell strøm (AMP)
5A (AC/DC)
Bryterbevegelse
2,24mm
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
120 V
Elektrisk levetid
30,000 sykluser
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
28 V