1203A2CQEA
DigiKeys produktnummer
2449-1203A2CQEA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
1203A2CQEA
Beskrivelse
SWITCH SLIDE DPDT 5A 120V
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skyvebrytere DPDT Gjennomgående hull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1203A2CQEA Modeller
Kategori
Aktuatortype
Standard
Produsent
CIT Relay and Switch
Aktuatorlengde
7,24mm
Serie
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Emballasje
Pose
Kontaktoverflate (finish)
Sølv
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Krets
DPDT
Termineringsstil
PC-pinne
Kontakttidtaking
Ikke spesifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Bryterfunksjon
På-av-på
Aktuatormateriale
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Nominell strøm (AMP)
5A (AC/DC)
Bryterbevegelse
2,24mm
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
120 V
Elektrisk levetid
30,000 sykluser
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
28 V