CS52-05D12-31-1
DigiKeys produktnummer
2603-CS52-05D12-31-1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CS52-05D12-31-1
Beskrivelse
SPEAKER 4OHM 5W 82DB
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4 Ohms Generell bruk Høyttalere 5 W 96 Hz ~ 20 kHz Topp Rund, Kvadratisk ramme
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CS52-05D12-31-1 Modeller
Kategori
Effekt - nominell
5 W
Produsent
Challenge Electronics
Effekt - maks
8 W
Emballasje
Brett
Portplassering
Topp
Delestatus
Aktiv
Form
Rund, Kvadratisk ramme
Teknologi
Magnetisk
Materiale - kjegle
Papir, polyuretan (PU)
Type
Generell bruk
Materiale - magnet
Nd-Fe-B
Frekvensområde
96 Hz ~ 20 kHz
Terminaler
Loddefliker
Frekvens - selvresonant
120Hz
Størrelse/dimensjon
2,047" L x 2,047" B (52,00mm x 52,00mm)
Impedans
4 Ohms
Høyde - sittende (maks)
1,244" (31,60mm)
Effektivitet - dBA
82,00
Driftstemperatur
-20°C – 60°C
Effektivitet - testing
1W/1M
Forvregningsklassifisering
5% ved 1kHz, 1W