CS45-04D20-28-1
DigiKeys produktnummer
2603-CS45-04D20-28-1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CS45-04D20-28-1
Beskrivelse
SPEAKER 4 OHM 4W 84DB
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4 Ohms Generell bruk Høyttalere 5 W 160 Hz ~ 20 kHz Topp Kvadrat
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CS45-04D20-28-1 Modeller
Kategori
Effekt - nominell
5 W
Produsent
Challenge Electronics
Effekt - maks
6 W
Emballasje
Brett
Portplassering
Topp
Delestatus
Aktiv
Form
Kvadrat
Teknologi
Magnetisk
Materiale - kjegle
Skum
Type
Generell bruk
Materiale - magnet
Nd-Fe-B
Frekvensområde
160 Hz ~ 20 kHz
Terminaler
Loddeplater
Frekvens - selvresonant
200Hz
Størrelse/dimensjon
1,780" L x 1,780" B (45,20mm x 45,20mm)
Impedans
4 Ohms
Høyde - sittende (maks)
1,106" (28,10mm)
Effektivitet - dBA
84
Driftstemperatur
-20°C – 60°C
Effektivitet - testing
1W/1M
Forvregningsklassifisering
10% maks ved 1kHz, 1W