CS15-00S85-04-1
DigiKeys produktnummer
2603-CS15-00S85-04-1TR-ND - Tape og spole (TR)
2603-CS15-00S85-04-1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
2603-CS15-00S85-04-1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CS15-00S85-04-1
Beskrivelse
SMT SPEAKER 8OHM 0.5W 87DB
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 Ohms Generell bruk Høyttalere 500 mW 680 Hz ~ 20 kHz Topp Kvadrat
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CS15-00S85-04-1 Modeller
Kategori
Effektivitet - type
Lydtrykknivå (SPL)
Produsent
Challenge Electronics
Effekt - nominell
500 mW
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekt - maks
800 mW
Delestatus
Aktiv
Portplassering
Topp
Teknologi
Magnetisk
Form
Kvadrat
Type
Generell bruk
Materiale - kjegle
Polyimid (PI)
Frekvensområde
680 Hz ~ 20 kHz
Materiale - magnet
Nd-Fe-B
Frekvens - selvresonant
850Hz
Terminaler
Loddeplater
Impedans
8 Ohms
Størrelse/dimensjon
0,591" L x 0,591" B (15,00mm x 15,00mm)
Effektivitet - dBA
87
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)
Effektivitet - testing
500mW/10cm