CS15-00S80-04-1
DigiKeys produktnummer
2603-CS15-00S80-04-1TR-ND - Tape og spole (TR)
2603-CS15-00S80-04-1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
2603-CS15-00S80-04-1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CS15-00S80-04-1
Beskrivelse
15X15MM SMT SPEAKER
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 Ohms Generell bruk Høyttalere 800 mW 600 Hz ~ 20 kHz Topp Kvadrat
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CS15-00S80-04-1 Modeller
Kategori
Effekt - nominell
800 mW
Produsent
Challenge Electronics
Effekt - maks
1 W
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Portplassering
Topp
Delestatus
Aktiv
Form
Kvadrat
Teknologi
Magnetisk
Materiale - kjegle
Polyimid (PI)
Type
Generell bruk
Materiale - magnet
Kobolt
Frekvensområde
600 Hz ~ 20 kHz
Terminaler
Loddeplater
Frekvens - selvresonant
800Hz
Størrelse/dimensjon
0,591" L x 0,591" B (15,00mm x 15,00mm)
Impedans
8 Ohms
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)
Effektivitet - dBA
9292
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Effektivitet - testing
800mW/100mm
Forvregningsklassifisering
10% ved 2,2kHz, 0,8W