8121SDZGE
DigiKeys produktnummer
CKN1623-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
8121SDZGE
Beskrivelse
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Detaljert beskrivelse
Trykkbrytere SPDT Standard Panelmontering, Bak
EDA-/CAD-modeller
8121SDZGE Modeller
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
28 V
Emballasje
Bulk
Termineringsstil
Loddekabelsko
Monteringstype
Panelmontering, Bak
Standard
Panelutsparingsdimensjoner
Rund - 6,35mm dia
Krets
Driftstemperatur
-30°C – 75°C
Nominell strøm (AMP)
1A (AC/DC)
Baseproduktnummer
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
120 V