8121LY4ZGE
8121LY4ZGE
8121LY4ZGE
DigiKeys produktnummer
CKN1611-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
8121LY4ZGE
Beskrivelse
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Trykkbrytere SPDT Standard Panelmontering, Bak
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
8121LY4ZGE Modeller
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
28 V
Produsent
Aktuatortype
Rund, Stempel
Serie
Aktuatormerking
Ingen merking
Emballasje
Bulk
Farge - aktuator/hette
Hvit
Delestatus
Aktiv
Termineringsstil
Loddekabelsko
Monteringstype
Panelmontering, Bak
Funksjoner
Taktil tilbakemelding
Type
Standard
Panelutsparingsdimensjoner
Rund - 6,35mm dia
Krets
Driftstemperatur
-30°C – 75°C
Bryterfunksjon
På-mom
Elektrisk levetid
60,000 sykluser
Nominell strøm (AMP)
1A (AC/DC)
Baseproduktnummer
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
120 V