ASMT-BR20-AS000
DigiKeys produktnummer
516-2945-2-ND - Tape og spole (TR)
516-2945-1-ND - Båndavsnitt (CT)
516-2945-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ASMT-BR20-AS000
Beskrivelse
LED RED CLEAR SMD
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 626nm LED-indikasjon – frittstående 2V 1209 (3224 metrisk)
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2V
Produsent
Strøm - test
20mA
Bølgelengde - topp
635nm
Linsefarge
Fargeløs
Størrelse/dimensjon
3,20mm L x 2,40mm B
Millicandela-klassifisering
Høyde (maks)
2,40mm
Linsestørrelse
1,80mm dia