ASMT-BA20-AS000
DigiKeys produktnummer
516-3149-2-ND - Tape og spole (TR)
516-3149-1-ND - Båndavsnitt (CT)
516-3149-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ASMT-BA20-AS000
Beskrivelse
LED AMBER CLEAR 2SMD
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Ravgul 590nm LED-indikasjon – frittstående 2V 1209 (3224 metrisk)
Kategori
Strøm - test
20mA
Produsent
Visningsvinkel
15°
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Bølgelengde - dominant
Farge
Bølgelengde - topp
592nm
Konfigurasjon
Standard
Kapsling
1209 (3224 metrisk)
Linsegjennomsiktighet
slett
Leverandørens enhetsforpakning
Millicandela-klassifisering
Størrelse/dimensjon
3,20mm L x 2,40mm B
Linsestil
Rund med kuppelformet topp
Høyde (maks)
2,40mm
Linsestørrelse
1,80mm dia
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2V