ACPL-K63L-500E
DigiKeys produktnummer
516-4126-2-ND - Tape og spole (TR)
516-4126-1-ND - Båndavsnitt (CT)
516-4126-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACPL-K63L-500E
Beskrivelse
OPTOISO 5KV 2CH OPEN COLL 8-SO
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Optoisolator – logikkutgang 15MBd Åpen kollektor, Schottky klemt 5000Vrms 2 kanal 15kV/µs CMTI 8-SO utstrekt
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ACPL-K63L-500E Modeller
Kategori
Datahastighet
15MBd
Produsent
Broadcom Limited
Spredningsforsinkelse tpLH / tpHL (maks)
75ns, 75ns
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Stige-/falltid (Typ)
24ns, 10ns
Delestatus
Aktiv
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
1,5V
Antall kanaler
2
Strøm - DC forover (If) (maks)
15mA
Innganger - side 1/side 2
2/0
Forsyningsspenning
2,7V – 3,6V, 4,5V – 5,5V
Spenning - isolasjon
5000Vrms
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Fellesmodus, transientimmunitet (min)
15kV/µs
Monteringstype
Overflatemontering
Inngangstype
DC
Kapsling
8-SOIC (0,268", 6,81mm bredde)
Utgangstype
Åpen kollektor, Schottky klemt
Leverandørens enhetsforpakning
8-SO utstrekt
Strøm - utgang/kanal
50 mA