R12P212S/R8
DigiKeys produktnummer
945-2067-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
R12P212S/R8
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 12V 2W
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 12V 167mA 10,8V - 13,2V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
R12P212S/R8 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
167mA
Produsent
Effekt (watt)
2 W
Serie
Spenning - isolasjon
8 kV
Emballasje
Rør
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Isolert modul
Effektivitet
0,87
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
10,8V
Kapsling
7-SIP-modul, 4 ledninger
Spenning - inngang (maks)
13,2V
Størrelse/dimensjon
0,77" L x 0,39" B x 0,49" H (19,7mm x 9,8mm x 12,5mm)