SRP7030-6R8M
DigiKeys produktnummer
SRP7030-6R8MTR-ND - Tape og spole (TR)
SRP7030-6R8MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SRP7030-6R8MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SRP7030-6R8M
Beskrivelse
FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
6.8 µH Skjermet Induktor 4.5 A 60mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SRP7030-6R8M Modeller
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
60mOhm maks
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
Ikke standard
Induktans
Størrelse/dimensjon
0,307" L x 0,276" B (7,80mm x 7,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,126" (3,20mm)
Nominell strøm (AMP)
Baseproduktnummer
Strøm - metning (Isat)
6A