SRP3212A-3R3M | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SRP3212A-3R3M |
Beskrivelse | FIXED IND 3.3UH 3.1A 101 MOHM |
Produsentens standard leveringstid | 25 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 3.3 µH Skjermet Induktor 3.1 A 101mOhm maks 1210 (3225 metrisk) Flatkabel |
Datablad | Datablad |
Kategori | Q ved frekv. 5 ved 100kHz |
Produsent | Frekvens - selvresonant 28MHz |
Serie | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 150°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Materiale - kjerne | Funksjoner Flatkabel |
Induktans | Monteringstype Overflatemontering |
Toleranse ±20% | Kapsling 1210 (3225 metrisk) |
Nominell strøm (AMP) | Størrelse/dimensjon 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Strøm - metning (Isat) 3,4A | Høyde - sittende (maks) 0,047" (1,20mm) |
Skjerming Skjermet | Baseproduktnummer |
DC-motstand (DCR) 101mOhm maks |