SRP1250-4R7M
DigiKeys produktnummer
SRP1250-4R7MTR-ND - Tape og spole (TR)
SRP1250-4R7MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SRP1250-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SRP1250-4R7M
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4.7 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 12 A 15mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
SRP1250-4R7M Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
27A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
15mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,547" L x 0,531" B (13,90mm x 13,50mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,205" (5,20mm)