PM12651S-4R7M-RC | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | PM12651S-4R7M-RC |
Beskrivelse | FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 4.7 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 12 A 15mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | PM12651S-4R7M-RC Modeller |
Kategori | Strøm - metning (Isat) 27A |
Produsent | Skjerming Skjermet |
Serie | DC-motstand (DCR) 15mOhm maks |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 150°C |
Delestatus Siste kjøpstidspunkt | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type trommelkjerne, trådviklet | Monteringstype Overflatemontering |
Materiale - kjerne | Kapsling Ikke standard |
Induktans | Størrelse/dimensjon 0,547" L x 0,531" B (13,90mm x 13,50mm) |
Toleranse ±20% | Høyde - sittende (maks) 0,232" (5,90mm) |