SRP1245A-1R0M
DigiKeys produktnummer
SRP1245A-1R0MTR-ND - Tape og spole (TR)
SRP1245A-1R0MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SRP1245A-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SRP1245A-1R0M
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 29A 2.5 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 29 A 2,5mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SRP1245A-1R0M Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR)
2,5mOhm maks
Produsent
Q ved frekv.
20 ved 100kHz
Serie
Frekvens - selvresonant
40MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Type
trommelkjerne, trådviklet
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Materiale - kjerne
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,531" L x 0,492" B (13,50mm x 12,50mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,197" (5,00mm)
Strøm - metning (Isat)
50A