CSAB1250A-1R0M
DigiKeys produktnummer
4044-CSAB1250A-1R0MTR-ND - Tape og spole (TR)
4044-CSAB1250A-1R0MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
4044-CSAB1250A-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSAB1250A-1R0M
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 25.5A 2.2 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
1 µH Skjermet Formstøpt Induktor 25.5 A 2,2mOhm maks 2-SMD Lav DCR, lavt tap
EDA-/CAD-modeller
CSAB1250A-1R0M Modeller
DC-motstand (DCR)
2,2mOhm maks
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
Formstøpt
Funksjoner
Lav DCR, lavt tap
Toleranse
±20%
Leverandørens enhetsforpakning
1250
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,543" L x 0,496" B (13,80mm x 12,60mm)
Strøm - metning (Isat)
37A
Høyde - sittende (maks)
0,197" (5,00mm)