SRP1038A-R45M
DigiKeys produktnummer
SRP1038A-R45MTR-ND - Tape og spole (TR)
SRP1038A-R45MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SRP1038A-R45MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SRP1038A-R45M
Beskrivelse
FIXED IND 450NH 29A 1.5 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
450 nH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 29 A 1,5mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
SRP1038A-R45M Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR)
1,5mOhm maks
Produsent
Q ved frekv.
15 ved 100kHz
Serie
Frekvens - selvresonant
75MHz
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Type
trommelkjerne, trådviklet
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,433" L x 0,394" B (11,00mm x 10,00mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)
Strøm - metning (Isat)
45A