PA4342.451NLT | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | PA4342.451NLT |
Beskrivelse | FIXED IND 450NH 29A 1.5 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 13 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 450 nH Skjermet Formstøpt Induktor 29 A 1,5mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | PA4342.451NLT Modeller |
Kategori | Strøm - metning (Isat) 45A |
Produsent | Skjerming Skjermet |
Serie | DC-motstand (DCR) 1,5mOhm maks |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type Formstøpt | Monteringstype Overflatemontering |
Induktans | Kapsling Ikke standard |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,453" L x 0,406" B (11,50mm x 10,30mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,157" (4,00mm) |