SRP1038A-R45M | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SRP1038A-R45M |
Beskrivelse | FIXED IND 450NH 29A 1.5 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 27 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 450 nH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 29 A 1,5mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SRP1038A-R45M Modeller |
Kategori | DC-motstand (DCR) 1,5mOhm maks |
Produsent | Q ved frekv. 15 ved 100kHz |
Serie | Frekvens - selvresonant 75MHz |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -40°C – 150°C |
Type trommelkjerne, trådviklet | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Materiale - kjerne | Monteringstype Overflatemontering |
Induktans | Kapsling Ikke standard |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,433" L x 0,394" B (11,00mm x 10,00mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,157" (4,00mm) |
Strøm - metning (Isat) 45A | Baseproduktnummer |