SRF3225TAC-510Y
DigiKeys produktnummer
118-SRF3225TAC-510YTR-ND - Tape og spole (TR)
118-SRF3225TAC-510YCT-ND - Båndavsnitt (CT)
118-SRF3225TAC-510YDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SRF3225TAC-510Y
Beskrivelse
CMC 51UH 200MA 2LN 2.6KOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
51 µH @ 100 kHz 2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 2.6 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 700mOhm
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
700mOhm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
80V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Impedans ved frekvens
2.6 kOhms @ 10 MHz
Høyde (maks)
0,098" (2,50mm)
Induktans ved frekvens
51 µH @ 100 kHz
Nominell strøm (maks)
200mA