SRF3225TAC-110Y
DigiKeys produktnummer
118-SRF3225TAC-110YTR-ND - Tape og spole (TR)
118-SRF3225TAC-110YCT-ND - Båndavsnitt (CT)
118-SRF3225TAC-110YDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SRF3225TAC-110Y
Beskrivelse
CMC 11UH 300MA 2LN 550OHM SMD
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
11 µH @ 100 kHz 2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 550 Ohms @ 10 MHz 300mA DCR 400mOhm
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
400mOhm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
80V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Impedans ved frekvens
550 Ohms @ 10 MHz
Høyde (maks)
0,098" (2,50mm)
Induktans ved frekvens
11 µH @ 100 kHz
Nominell strøm (maks)
300mA