SRF3216-161Y
DigiKeys produktnummer
SRF3216-161YTR-ND - Tape og spole (TR)
SRF3216-161YCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SRF3216-161YDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SRF3216-161Y
Beskrivelse
CMC 350MA 2LN 160 OHM SMD
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 160 Ohms @ 100 MHz 350mA DCR 350mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SRF3216-161Y Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
350mOhm
Produsent
Bourns Inc.
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Antall linjer
2
Høyde (maks)
0,087" (2,20mm)
Impedans ved frekvens
160 Ohms @ 100 MHz
Kapsling
Horisontal, 4 PC-plater
Nominell strøm (maks)
350mA