DLW31SN161SQ2L
DigiKeys produktnummer
490-11098-2-ND - Tape og spole (TR)
490-11098-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-11098-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DLW31SN161SQ2L
Beskrivelse
CMC 340MA 2LN 160 OHM SMD
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 160 Ohms @ 100 MHz 340mA DCR 400mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DLW31SN161SQ2L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
400mOhm
Produsent
Murata Electronics
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,083" (2,10mm)
Antall linjer
2
Kapsling
Horisontal, 4 PC-plater
Impedans ved frekvens
160 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
340mA