SRF2012-261YA
DigiKeys produktnummer
SRF2012-261YATR-ND - Tape og spole (TR)
SRF2012-261YACT-ND - Båndavsnitt (CT)
SRF2012-261YADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SRF2012-261YA
Beskrivelse
CMC 300MA 2LN 260 OHM SMD
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 260 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 400mOhm
EDA-/CAD-modeller
SRF2012-261YA Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
400mOhm
Produsent
Bourns Inc.
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Antall linjer
2
Høyde (maks)
0,055" (1,40mm)
Impedans ved frekvens
260 Ohms @ 100 MHz
Kapsling
Horisontal, 4 PC-plater
Nominell strøm (maks)
300mA