SMBJ58A-Q
DigiKeys produktnummer
118-SMBJ58A-QTR-ND - Tape og spole (TR)
118-SMBJ58A-QCT-ND - Båndavsnitt (CT)
118-SMBJ58A-QDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMBJ58A-Q
Beskrivelse
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA
Produsentens standard leveringstid
29 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
93,6V Klemme 6,5A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AA (SMB)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMBJ58A-Q Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
600W
Ingen
Serie
Bruksområder
Telekom
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Enveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
58V
Spenning - gjennomslag (min)
64,4V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
93,6V
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
6,5A