SMBJ26A-Q er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Eaton - Electronics Division
På lager: 4 925
Datablad
42,1V Klemme 14,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AA (SMB)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DO-214AB
Bourns SMxJ-Q Series Diodes | Digi-Key Daily
SMBJ26A-Q
DigiKeys produktnummer
118-SMBJ26A-QTR-ND - Tape og spole (TR)
118-SMBJ26A-QCT-ND - Båndavsnitt (CT)
118-SMBJ26A-QDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMBJ26A-Q
Beskrivelse
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA
Produsentens standard leveringstid
29 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMBJ26A-Q Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
600W
Bruksområder
Telekom
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - reversspenning (Typ)
26V
Spenning - gjennomslag (min)
28,9V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
42,1V
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
14,3A