MOV-14D330KTR
DigiKeys produktnummer
118-MOV-14D330KTR-ND - Tape og spole (TR)
118-MOV-14D330KTRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
MOV-14D330KTR
Beskrivelse
VARISTOR 33V 1KA DISC 14MM
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
33 V 1 kA Varistor 1 Kretser Gjennomgående hull Skive 14mm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MOV-14D330KTR Modeller
Kategori
Strøm - strømstøt
1 kA
Produsent
Bourns Inc.
Energi
7,5J
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Antall kretser
1
Delestatus
Aktiv
Kapasitans ved frekvens
6100 pF @ 1 kHz
Maksimal AC-volt
20 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Maksimal DC-volt
26 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Varistorspenning (min)
30 V
Kapsling
Skive 14mm
Varistorspenning (Typ)
33 V
Baseproduktnummer
Varistorspenning (maks)
36 V